Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Liberecký kraj zveřejnil další výzvy k podávání žádostí o dotaci z grantového fondu v oblasti cestovního ruchu

Ing. Moravcová Iveta

  • 01. 04. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7786|autor:Ing. Moravcová Iveta|email:iveta.moravcova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 589|mobil:|aktualizace:]

1. dubna 2009 zveřejnil Liberecký kraj dvě výzvy k podávání žádostí o dotaci z grantového fondu – programu na podporu propagace cestovního ruchu Libereckého kraje.

První program nabízí především obcím a regionům zkvalitnění služeb a efektivního využívání databáze turistických informací Libereckého kraje pro účely rozvoje cestovního ruchu v kraji.

Druhý program je zaměřen na podporu podnikatelských záměrů v oblasti cestovního ruchu s cílem vytvořit turistické produkty domácího nebo incomingového cestovního ruchu, které by měly do regionu přilákat více turistů. Liberecký kraj tyto produkty podpoří prezentací na veletrzích a výstavách cestovního ruchu doma  i v zahraničí.

Příjem žádostí končí 30. dubna 2009.

Více informací najdete na adrese  http://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/page4179

grant G-13 - Podpora propagace cestovního ruchu, Kontaktní osobou je Bc. Anna Tajčmanová.

Témata:

-  Podpora napojování stránek obcí, mikroregionů a turistických regionů na Datový sklad turistických informací Libereckého kraje
 - Podpora tvorby turistických produktů cestovního ruchu v Libereckém kraji

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky