Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Liberecký tunel čeká tradiční jarní údržba

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 10. 04. 2024 10:41
  • Doprava

Sdílet článek

Od 12. do 14. dubna musí řidiči jedoucí po silnici I/35 počítat s dopravními komplikacemi kvůli pravidelné jarní údržbě libereckého tunelu. Doprava pro oba směry bude vždy převedena do druhého tubusu tunelu.

Rozsah částečných uzavírek:

Etapa I: Uzavírka tubusu ve směru na Prahu (od 12. dubna 2024 od 18 hodin do 13. dubna 2024 v 16 hodin)  

Etapa II: Uzavírka tubusu ve směru na Děčín a také úplná uzavírka sjezdu do Jungmannovy ulice (od 13. dubna 2024 od 16 hodin do 14. dubna 2024 v 18 hodin)

V době úplné uzavírky sjezdu do Jungmannovy ulice bude vedena objízdná trasa po ulici Hodkovická, Dr. Milady Horákové, Vratislavická a Čechova.

Libereckým tunelem projede denně zhruba 50.000 vozidel v obou směrech. Jarní čištění libereckého tunelu s sebou přináší zejména mytí a sanaci betonových konstrukcí a údržbu osvětlení.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky