Koukněte se na Liberec a okolí z výšky. Přijďte na vyhlídku! Od pondělí 5. 5. je otevřena vyhlídka na střeše budovy krajského úřadu, a to každý pracovní den od 8:00 hodin. V pondělí a středu do 16:30, v úterý a čtvrtek do 15:30 a v pátek do 14:00.
Lidie Vajnerová se zúčastnila setkání Business Clubu Liberec
- 02. 07. 2012 18:51
- Rozvoj
Statutární náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerová (SOS) se 21. června zúčastnila IV. setkání Business Clubu Liberec v salonku Kajetána Špičky Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. Mezi dalšími hosty setkání byli například Jerry J. Jelínek, honorárního generálního konsula České republiky v Kanadě, Jan Šolc, český etik, filosof a pedagog a další. Setkání zahájil president Business Clubu pan Zdeněk Trs.
Zásadním bodem programu bylo vystoupení J. Jelínka, který hovořil o možnostech exportu do Kanady a na koho se v případě zájmu o podnikání v této destinaci obrátit. Kanada je pro české experty, v době ekonomické krize, ostrůvkem stabilního podnikatelského prostředí. Velmi zajímavá pro mnohé je informace, že Kanada patří mezi země s největšími nalezišti ropy na světě. Business Club Liberec dlouhodobě s panem Jelínkem spolupracuje a společným cílem je možnost otevření kanadského trhu českým firmám. Do budoucna plánujeme i podnikatelskou misi do Kanady.