Lomnice nad Popelkou je přívětivý úřad, patří mu první místo

28. 11. 2017

Město Lomnice nad Popelkou na základě vyhodnocení projektu „Přívětivý úřad“ obdrželo dne 22. 11. 2017 z rukou náměstka ministra vnitra JUDr. PhDr. Petra Mlsny, Ph.D. pro oblast legislativy, archivnictví a veřejné správy, ocenění za 1. místo v rámci Libereckého kraje v kategorii obcí s pověřeným úřadem.

Toto ocenění potěší a je důkazem toho, že úřad dělá svou práci na dobré úrovni. Jde samozřejmě o profesionální, odpovědnou, ale zároveň přívětivou činnost celého kolektivu, za což mu patří poděkování. Předmětem hodnocení je řada kritérií a komunikačních vazeb na občany, prezentace města v médiích, zejména na webu města ale i na sociálních sítích, práce s občany, šíře využití jednotlivých agend v rámci pracovního týdne, zveřejňování informací nad povinný rámec, např. smlouvy, rozpočet, územní plán, hlášení a odstraňování poruch, životní situace a další. Zároveň tímto oceněním si uvědomujeme odpovědnost k občanům a pokusíme se v rámci sdílení dobré praxe posunout ještě naše služby výš.

TZ/ Město Lomnice nad Popelkou

Bc. Markéta Žitná (Dědková)
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz