Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Lomnice nad Popelkou je přívětivý úřad, patří mu první místo

28. 11. 2017

Město Lomnice nad Popelkou na základě vyhodnocení projektu „Přívětivý úřad“ obdrželo dne 22. 11. 2017 z rukou náměstka ministra vnitra JUDr. PhDr. Petra Mlsny, Ph.D. pro oblast legislativy, archivnictví a veřejné správy, ocenění za 1. místo v rámci Libereckého kraje v kategorii obcí s pověřeným úřadem.

Toto ocenění potěší a je důkazem toho, že úřad dělá svou práci na dobré úrovni. Jde samozřejmě o profesionální, odpovědnou, ale zároveň přívětivou činnost celého kolektivu, za což mu patří poděkování. Předmětem hodnocení je řada kritérií a komunikačních vazeb na občany, prezentace města v médiích, zejména na webu města ale i na sociálních sítích, práce s občany, šíře využití jednotlivých agend v rámci pracovního týdne, zveřejňování informací nad povinný rámec, např. smlouvy, rozpočet, územní plán, hlášení a odstraňování poruch, životní situace a další. Zároveň tímto oceněním si uvědomujeme odpovědnost k občanům a pokusíme se v rámci sdílení dobré praxe posunout ještě naše služby výš.

TZ/ Město Lomnice nad Popelkou

Bc. Markéta Žitná (Dědková)
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624