Májová soutěž hledá tipy na výlety. Fantazii se meze nekladou

28. 04. 2021

Soutěž o nejzajímavější tip na výlet ve zdejším regionu vyhlašuje již podruhé Liberecký kraj. Pravidla jsou jednoduchá: do soboty 29. května na e-mailovou adresu rliberec@gmail.com společně se jménem a příjmením zaslat fotografii navštíveného místa a přidat příběh nebo vzpomínku, která se k němu váže. Prvních pět nejvíce lajkovaných fotek získá propagační předměty Libereckého kraje.

„Soutěž vyhlašujeme podruhé. Už v loňském roce o ni byl velký zájem. Věřím, že i letos lidé pošlou spoustu tipů a ukáží místa, která mohou být inspirací k výletům pro každého,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Blíží se květen, měsíc, který přímo vybízí k romantickým procházkám a výletům. Většina lidí má svá oblíbená místa, kam rádi chodí. Stačí mít s sebou fotoaparát nebo mobil, vyrazit sám nebo s někým blízkým či zvířetem a vychutnávat jarní přírodu. Fantazii se meze nekladou.

V úterý 1. června se následně spustí hlasování fanoušků na FB profilu LIBEREC REGION, které skončí 6. června. Následně bude vyhlášeno prvních pět fotografií s největším počtem lajků. Zároveň bude udělena i cena odborné poroty. Výherci obdrží dárkovou tašku plnou cen, které se budou hodit při návštěvě Libereckého kraje.

Jan Mikulička
odborný zaměstnanec vztahů s veřejností
jan.mikulicka@kraj-lbc.cz