Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Marketingový workshop pomůže startupům i místním organizacím 

07. 12. 2023

V pořadí již druhý marketingový workshop pořádají Agentura regionálního rozvoje a Liberecký kraj ve čtvrtek 7. prosince v prostorách Libereckého podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Tematicky navazují na úspěšné podzimní Marketing Café v libereckém DOKu. To se zaměřilo na budování lovebrandů. 

„Podpora podnikavosti a s ní související obchodní a marketingové dovednosti jsou podle našich zkušeností klíčové pro rozvoj malých a středních firem. V Libereckém kraji vzniká velké množství projektů založených na kvalitní výrobě, službách, tradičních řemeslech nebo třeba na vědě a výzkumu. Aby se z nich staly životaschopné firmy, potřebují načerpat know-how. Právě od toho tu máme ARR, Lipo.ink a jejich služby,“ uvedl Jiří Ulvr, radní Libereckého kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. 

Marketingový workshop je založen na koncentraci kontaktů, znalostí a zkušeností. Tři lokální firmy nebo organizace během tří hodin sdílejí své problémy. Workshop vedou dva lektoři, kteří přinášejí náměty a do diskuze zapojují další účastníky, zpravidla z řad zkušených marketérů. Výsledné návrhy řešení jsou kolektivní prací. Inspirují nejen firmy jakožto zadavatele, ale všechny účastníky. 

Předvánoční marketingový workshop přinese tři témata k diskuzi. Řešit se bude marketing malé textilní firmy, která na trh dodává inovativní sportovní vybavení. Druhým tématem bude destinační marketing, tvorba místní značky Lužické hory, třetím pak marketing na pomezí zdravého trávení volného času, sportu a komunity (konkrétně boulderingové centrum). 

logo smart

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307
Mobil: 770134419