Od pondělí 15. září bude zhruba na čtrnáct dnů uzavřen most přes Nisu na krajské parkoviště a ke vstupu do jídelny. Z tohoto směru se ke kraji dostanete přes lávku v parku (směrem k iQLANDII).
Módní přehlídka MADE IN JABLONEC 2015 se koná v liberecké galerii Lázně
- 26. 02. 2015 12:13
- Rozvoj
- Školství
Módní přehlídka Made in Jablonec 2015, která je zaměřená na prezentaci jablonecké bižuterie, se uskuteční 24. března 2015 od 20 hodin v Oblastní galerii Lázně v Liberci.
Na základě výborných výsledků v celostátních soutěžích byla k účasti na prestižní módní přehlídce pozvána Střední škola řemeslná a oděvní, jejíž studenti se na molu představí mezi profesionálními módními tvůrci se svými modely.
„Pro naše studenty a pedagogy je to vysoké ocenění naší dlouholeté práce,“ řekl ředitel školy Václav Tichý.
Mezi tvůrci bižuterních doplňků budou i studenti a učitelé SUPŠ sklářské v Železném Brodě a SUPŠ v Jablonci nad Nisou.
Předprodej vstupenek na přehlídku, kterou pořádá JBX Promotion, je na pokladně Oblastní galerie v Liberci (Masarykova třída, naproti Severočeskému muzeu).
Galerie
Další aktuality
Olympiáda mládeže 2026 hledá design své medaile: Mladí tvůrci mají šanci ukázat talent
- 17. 09. 2025
- Sport
- Školství