Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Most přes řeku Jizeru v Semilech se začne rekonstruovat na přelomu května a června

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 14. 05. 2024 12:56
  • Doprava

Sdílet článek

Od 27. května bude uzavřen most ev. č. 289-002 v Semilech. Začnou přípravné práce u přeložek inženýrských sítí, zejména plynu a vodovodu. Současně bude na mostě zřízen koridor pro pěší a most se začne odstrojovat a připravovat na demolici. Od 3. června 2024 začnou práce v korytě řeky Jizery, konkrétně na lávce pro pěší, a po osazení lávky začne demolice samotného mostu.

Termín předpokládaného zprovoznění mostu nového je konec letošního roku.

Dodavatelem je EUROVIA CS a.s., celkové náklady činí 80.392.490,75 korun včetně DPH (z toho podíl města Semily je cca 6 milionů korun). 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky