Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Multimediální sál krajského úřadu bude hostit konferenci k obnově alejí

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 24. 04. 2019 00:00
  • Rozvoj
  • Sociální
  • Životní prostředí

Sdílet článek

Již V. ročník mezinárodní konference Aleje 2019 - Systematická ochrana a obnova se uskuteční v Libereckém kraji ve dnech 25.-26. dubna 2019.
V  Liberci budou odborníci z 6 evropských zemí přednášet o zkušenostech s ochranou a obnovou alejí v krajině.  Druhý den konference je už tradičně  věnován výpravě do alejí. Účastníci navštíví například Kočárovou alej v Raspenavě, Kalvárii ve Cvikově a Vladštejnskou alej v Zahrádkách. Průvodce jim budou dělat zaměstnanci Krajského úřadu Libereckého kraje, odboru ŽP a zemědělství, AOPK ČR, regionální pracoviště Liberecko  a místní starostové.

Konferenci pořádá spolek Arnika společně s Krajským úřadem Libereckého kraje a polskou organizací Fundacja Ekorozwoju.

TZ: SPOL. ARNIKA
Web konference a program:
https://aleje.org/vzdelavaci-akce/vzdelavaci-akce-aleje/148-konference-aleje-2019-systematicka-ochrana-a-obnova

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky