Na Farmu Vysoká u Chrastavy se sjedou milovníci koní a country muziky

• 02. 09. 2015 14:27
  • Magazín
  • Životní prostředí

Farma Vysoká v Chrastavě u Liberce pořádá ve dnech 4. – 6. září jubilejní  5. ročník Country Festivalu Vysoká.

Podle pořadatelů se jedná se o stylovou akci, na které na chvíli zapomenete, že jste v Jizerských horách a ne na Divokém západě. Milovníci koní a country hudby budou jako v ráji.

V programu v pátek 4. 9. vystoupí mimo jiné Petr Kocman a kapela Gross Country,

V sobotu dopoledne se uskuteční  závody koní  western racing o Pohár hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a v neděli  6. 9.  pak soutěž parkur hobby o Pohár starosty Města Chrastava Michaela Canova.

„Děti se určitě rády svezou na koni anebo absolvují farmářskou stezku odvahy,“ zve za pořadatele  Vendy  Jarošová, která také v sobotu vystoupí s libereckou  country kapelou Nonstop a na závěr i s  dívčí skupinou Country Sisters, v níž kdysi hrála..

Program:

23:00                    RED LEAF - bluegrass

NEDĚLE 6.9.    PROGRAM

11:00                    PARKUR HOBBY – Pohár Starosty Města Chrastava

VSTUPNÉ:  pátek 150Kč, sobota dopoledne zdarma, sobota od 14hod. 250Kč, neděle zdarma, celý víkend 300Kč.