Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Na inovační projekty mohou podnikatelé získat dotaci

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

  • 04. 04. 2016 17:09
  • Rozvoj

Sdílet článek

Vyhlášení veřejné soutěže ve výzkumu, vývoji a inovacích „Inovační vouchery 2016-2017“ schválilo na svém březnovém jednání Zastupitelstvo Libereckého kraje. Dotace budou žadatelům poskytovány v rámci programu „Regionální inovační program“ Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory „regionální rozvoj“.

Smyslem programu je zvýšení konkurenceschopnosti Libereckého kraje prostřednictvím využití inovačního potenciálu firem a současně zefektivnění komercionalizace výzkumu vysokých škol a poskytovatelů znalostí. V rozpočtu Libereckého kraje je na tento program vyčleněna částka 1.900.000 Kč. Žádosti o dotaci mohou zájemci předkládat v období od 2. 5. 2016 do 15. 6. 2016.

Podrobné informace jsou uvedeny na webových stránkách http://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/dotace/22-regionalni-inovacni-program.

Případné dotazy zodpoví Ing. Eva Benešová (tel. 485 226 678, e-mail: eva.benesova@kraj-lbc.cz) nebo Ing. Ivana Ptáčková (tel. 485 226 577, e-mail: ivana.ptackova@kraj-lbc.cz).

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky