Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Na koncertě se vybralo na hospic přes třicet pět tisíc korun

Mgr. Langer Jiří

  • 13. 11. 2008 00:00

Sdílet článek

[id:7153|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Výtěžek benefičního koncertu, který uspořádalo Občanské sdružení Hospic pro liberecký kraj na podporu vzniku hospice v našem kraji, činil 35 450 Kč. Sdělila to předsedkyně sdružení Halina Doležalová.
Na koncertě konaném 2. listopadu v zaplněném kostele sv. Antonína Paduánského v Ruprechticích, zaznělo Mozartovo Requiem, které přednesl orchestr a sbor Divadla F.X. Šaldy v Liberci pod vedením dirigenta Martina Doubravského se sólisty Petra Šimková- soprán, Blanka Černá – alt, Rafael Alvarez- tenor, Pavel Vančura- bas. Kulturní zážitek z výkonu umělců byl podle účastníků koncertu mimořádný.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky