Na kraji se bude jednat o grantech pro podporu regionů

02. 03. 2009
[id:7605|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

ČSOB a Poštovní spořitelna si Vás dovolují pozvat na tiskovou konferenci u příležitosti vyhlášení již III. ročníku celorepublikového grantového programu „ČSOB a Poštovní spořitelna

pro podporu regionů“.

Jaké novinky jsme pro letošní rok připravili? Kdo se může do projektu zapojit? Jak budou projekty vybírány? Kolik peněz je pro podporu regionů připraveno? Jaké jsou naše další cíle?

Tyto a další otázky Vám zodpovíme 4. března 2009 ve středu v 9. hod. v sídle Krajského

úřadu Libereckého kraje v ulici U Jezu, Liberec 3. patro místnost 326 A.

Na setkání s Vámi se těší hejtman Libereckého kraje Bc. Stanislav Eichler a jeho náměstek Vít Příkaský, zástupce Ústeckého kraje a zástupci ČSOB, Poštovní spořitelny a Nadace VIA jako garanta projektu.