Na kraji se koná Forum podnikatelův cestovním ruchu

• 11. 05. 2009 00:00

[id:8026|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Fórum podnikatelů cestovního ruchu se bude konat ve čtvrtek 14. května 2009 od 8,30 hodin v zasedací místnosti Krajského úřadu Libereckého kraje č. 326, 3. patro. zahájení se zúčastní statutární náměstkyně hejtmana Lidie Vajnerová a člen rady LK Zdeněk Bursa.

Program:

8:30                             zahájení:  Lidie Vajnerová, statutární náměstkyně hetmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu; Zdeněk Bursa, člen rady kraje pro resort ekonomiky, investic, správy majetku a územního plánování.

9:00                 Zajímavá nabídka je hrází krizi

Ing. Petr Kratochvíl (CzechTourism)

9:30                 Problémy regionálního cestovního ruchu z pohledu AHR

Ing. Václav Stárek (Asociace hotelů a restaurací ČR)

(kvalita služeb, balíčky, regionální kuchyně)

10:10               coffeebreak

10:30               Webový portál cestovního ruchu Libereckého kraje a kalendář akcí

Dalibor Naar ( Compedium, s.r.o.); Ing. Iveta Moravcová (Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu KÚ LK)

10:50               Možnosti datového skladu turistických informací Libereckého kraje

Dalibor Naar (Compedium, s.r.o.)

11:10                           Integrovaný projekt cestovního ruchu Libereckého kraje, Regionální certifikace ubytovacích zařízení, Katalog turistické nabídky Libereckého kraje – reprezentační desky, Letáková kampaň

Ing. Iveta Moravcová (Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu

KÚ LK)

11:40                           Kongresová a incentivní turistika – Convention Bureau

Bc. Anna Tajčmanová (Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu KÚ LK); Ing.Vlastimil Čadílek (Centrum Babylon, a.s.)

12:00               přestávka na oběd

13:00                           Představení marketingu cestovního ruchu v Libereckém kraji a možností spolupráce

Mgr. Eva Hornová (Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu

KÚ LK)

13:20               Regionální karta Opuscard jako produkt cestovního ruchu

Ing. Jiří Hruboň (Liberecká IS, a. s.)

13:50               Evropské peníze ROP 3.1., 3.2.

Ing. Richard Klimeček (Regionální rada regionu soudržnosti Severovýchod)

14:20               Hrady a zámky 21. století – jejich marketing a možnosti jejich využití

PhDr. Miloš Kadlec (Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště

v Liberci)

14:50               Ukončení

Těšíme se na setkání s Vámi.