Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Na kraji se konají závěrečná konference projektů Efektivní řízení lidských zdrojů a Posilování institucionální kapacity a efektivnosti KÚ LK

02. 11. 2012

 

V sídle Krajského úřadu LK se 6. listopadu a 7. listopadu uskuteční závěrečné konference dvou projektů financovaných z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z krajského rozpočtu.

Smyslem obou konferencí je seznámit veřejnost, účastníky z řad obcí celého kraje, ale i ostatních krajských úřadů a institucí veřejné správy s výstupy projektu a zkušenostmi z jeho realizace,“ uvedl ředitel KÚ LK René Havlík.

 

První den podle něj patří od 10 hodin projektu Efektivní řízení lidských zdrojů krajského úřadu. Projekt byl zaměřen na práci s vedoucími zaměstnanci úřadu, na vytvoření kompetenčního modelu a nastavení nového systému hodnocení zaměstnanců. Své poznatky z realizace projektu představí členové realizačního týmu projektu a zástupci poradenské a vzdělávací společnosti.

 

Druhý den se od 9 hodin pozvaní účastníci seznámí s výsledky projektu Posilování institucionální kapacity a efektivnosti krajského úřadu. Projekt byl zaměřen na zavádění procesního, projektového a strategického řízení, tedy na zvyšování kvality krajského úřadu. Na konferenci vystoupí členové realizačního týmu projektu a zástupci dodavatelů jednotlivých aktivit.

 

Podrobnosti o konferenci získáte na http://kancelar-reditele.kraj-lbc.cz/.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588