Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Na kraji vyhlásí výsledky soutěže Stavba roku 2012

Mgr. Langer Jiří

  • 14. 09. 2012 12:29

Sdílet článek

 

V multimediálním sále Krajského úřadu LK, U Jezu, v Liberci se v úterý 18. září od 10 hodin uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Libereckého kraje 2012.

Ceny vítězům v hlavních kategorii - Doc. Ing. arch. Karla Hubáčka Dr. h. c.,  Ing. Dr. Štěpána Ješe a Sympatie, předá náměstek hejtmana Vít Příkaský, cenu Junior a diplomy studentům náměstek hejtmana Radek Cikl (oba ČSSD).

Vyhlášení se zúčastní náměstkyně hejtmana Lidie Vajnerová (SOS) a radní Pavel Petráček, (ČSSD), za Svaz podnikatelů ve stavebnictví František Fiala a Českou komoru autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě Karel Urban.

Přítomni budou účastníci soutěže a členové hodnotitelské poroty soutěže.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky