Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Na liberecké radnici se konalo první společné jednání členů rady města a kraje

Na liberecké radnici se konalo první společné jednání členů rady města a kraje

[32564|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/tiskove/radnice_d668f6fae6.jpg]

10. 06. 2009
[id:8249|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

První společné jednání Rady Statutárního města Liberec a rady Libereckého kraje se  uskutečnilo včera  na liberecké radnici. Obě strany se dohodly, že v podobných setkáních hodlají pokračovat.

„Bylo to úvodní jednání, takže jsme navzájem představili své rezorty a do budoucna dohodli některá společná témata, jako například  vyúčtování Mistrovství světa v lyžování,  spolupráce na kampani Techyes, Oblastní galerie, liberecké letiště, fungování Domova dětí Větrník a Kojeneckého ústavu a podobně,“ uvedla  náměstkyně hejtmana Lidie Vajnerová.

Jednání se zúčastnili  Jiří Kittner, primátor Statutárního města Liberec, Naďa Jozífková, náměstkyně primátora pro sociální věci, Milan Šír, náměstek primátora pro životní prostředí, technickou infrastrukturu a bezpečnost,  František Hruša, náměstek primátora pro rozvoj a územní plánování,  Ondřej Červinka, náměstek primátora pro vzdělávání, kulturu, sport a cestovní ruch, a Marek Řeháček, tajemník Magistrátu města Liberec.

Za Liberecký kraj  pěší „túrou“ od budovy kraje na náměstí E. Beneše  přišli na jednání Stanislav Eichler, hejtman, Lidie Vajnerová, statutární náměstkyně hejtmana, rezort kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Radek Cikl, náměstek hejtmana, rezort školství, mládeže, tělovýchovy a sportu, Vít Příkaský, náměstek hejtmana, rezort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova, Martin Sepp, náměstek hejtmana, rezort dopravy, Zdeněk Bursa, člen rady kraje, rezort ekonomiky, investic, správy majetku a územního plánování, MUDr. Pavel Novák, člen rady kraje, rezort zdravotnictví, Pavel Petráček, člen rady kraje, rezort sociálních věcí a menšin. 

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302