Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

V pondělí 20. října bude hlavní pokladna v 10. patře uzavřena. Ve zcela mimořádných případech bude možné správní poplatky uhradit v hotovosti v kanceláři č. 1017 (1018). Prosíme však, aby klienti přednostně využili možnost zaslání plateb na bankovní účet kraje.

Kvůli další etapě oprav bude od čtvrtka 16. do neděle 19. října uzavřen most přes Nisu na krajské parkoviště a ke vstupu do jídelny. Pro přechod řeky po dobu oprav je třeba využít lávku v parku (směrem k iQLANDII).

Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Na semináři ve Vesci u Turnova se bude řešit téma Rodina a domácí násilí

Mgr. Langer Jiří

  • 18. 05. 2012 17:18

Sdílet článek

 

Intervenční centrum pro osoby ohrožené domácím násilím (IC), Tanvaldská 269, Liberec 30,

pořádá 24. a 25. května v rekreačním zařízení ve Vesci u Turnova  interdisciplinární seminář Rodina a domácí násilí(manipulace a agresivita).

Akci zahájí první den v 9 hodin radní pro sociální věci LK Pavel Petráček (ČSSD) a vedoucí IC Ivo Brát.

Seminář je  určen pro zástupce PČR, justice, OSPOD a IC Libereckého kraje.

Seminář bude probíhat pod vedením zkušených lektorů z  psychologické oblasti:  PhDr. Václavy MASÁKOVÉ, ředitelky Pedagogicko-psychologické poradny pro Prahu 1,2, a 4,  PhDr. Hany PROKEŠOVÉ, psycholožky, zakladatelky o.s. ACORUS Praha,  a PhDr. Petra ŠMOLKY, psychologa, bývalého dlouholetého prezidenta Asociace manželských a rodinných poradců ČR.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky