Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Nabídka prezentace subjektům podnikajících v cestovním ruchu v Libereckém kraji během akce „Dny krajů ČR v Bruselu“

16. 02. 2009
[id:7534|autor:Ing. Moravcová Iveta|email:iveta.moravcova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 589|mobil:|aktualizace:]

 Liberecký kraj se bude prezentovat během „Dnů krajů ČR v Bruselu“, které připravuje bruselské zastoupení v rámci předsednictví ČR v Radě EU. Celá prezentace, která se koná 25.3.2009, se skládá z 5 odborně zaměřených konferencí a workshopů a soutěže mladých umělců. Tyto hlavní společné akce, které mají obsahově přispět k aktuálním evropským debatám, budou zároveň doplněny o doprovodné kulturní akce.

 

Jeden z workshopů se týká cestovního ruchu, jehož cílem je jednak představení aktivit českých krajů v oblasti cestovního ruchu a využívání zejména prostředků Evropské unie k rozvoji regionálního cestovního ruchu, prezentace dalších finančních možností pro kraje a krajské podnikatele v cestovním ruchu. Díky malému veletrhu cestovního ruchu mají podnikatelé příležitost získat nové konkrétní obchodní kontakty.

 

Liberecký kraj nabízí 2 volná místa pro podnikatele z oblasti cestovního ruchu, kteří by se chtěli zúčastnit prezentace se svojí nabídkou. Účastník si na svoje náklady hradí dopravu a ubytování.

 

Pokud máte zájem se prezentace zúčastnit, kontaktujte Mgr. Evu Hornovou, 485 226 614, která Vám poskytne další informace. Přihlásit se lze nejpozději do pátku 20. 2. 2009.

Ing. Moravcová Iveta
iveta.moravcova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 589