Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Náměstci hejtmana přijmou na kraji velvyslankyni Gruzie

Mgr. Langer Jiří

  • 14. 04. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7875|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Statutární náměstkyně hejtman LK Lidie Vajnerová a náměstek hejtmana Vít Příkaský přijmou ve čtvrtek 16. dubnu v 9 hodin v sídle kraje Její excelenci, zplnomocněnou a mimořádnou velvyslankyni státu Gruzie v České republice paní Nino Nakashidze. Návštěva velvyslankyně se koná na základě pozvání organizace Hand for Help, která v Gruzii v rámci pomoci České republiky, spolufinancované Ministerstvem zahraničních věcí ČR, postavila mobilní zdravotnické zařízení v uprchlickém táboře. Zde nyní podle dostupných odhadů žije téměř na dvě desítky tisíc lidí, kterým válka s Ruskou federací zničila jejich domovy.

„Jelikož se mezi významné dárce první etapy humanitární akce Help Gruzie zařadilo Statutární město Liberec, je tato návštěva věnována obyvatelům města a kraje, jako projev díku a uznání z gruzínské strany,“ uvedl Jaromír Dolanský, výkonný ředitel Hand for Help, o.p.s.

Velvyslankyně se potě sejde v salónku Centra Babylon v Liberci v přítomnosti náměstkyně hejtmana se zástupci podnikatelů a průmyslníků a prohlédne si zábavní centrum

Odpoledne se Nino Nakashidze setká s představiteli města, navštíví Technickou univerzitu, židovskou synagogu, Krajskou vědeckou knihovnu a Divadlo F. X. Šaldy.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky