Náměstek hejtmana Antonín Schäfer podpořil kongresovou turistiku

[24713|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/vnejsi_vztahy/babylon6_3629a29bec.jpg]

29. 02. 2008
[id:6202|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Na dvoudenní poznávací cestu přijely do Libereckého kraje na tři desítky zástupců agentur a firem pořádajících kongresové a firemní akce. Workshop se uskutečnil v rámci projektu „Kongresová a firemní turistika v Libereckém kraji“ a převzal nad ním záštitu náměstek hejtmana Libereckého kraje Antonín Schäfer, pověřený vedením resortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu.

„Je dobré, když si zájemcům mohou prohlédnout jednací prostory Kongresového Centra Babylon  a ověřit si možností doprovodných služeb, případně si ověřit přínos nedávno otevřeného Wellness Centra,“ komentoval akci náměstek hejtmana.

Workshop se skládal z části prezentační a části pracovního jednání. Vlastimil Čadílek,, generální ředitel Centra Babylon, a. Jan Sojka ze společnosti AVEDON účastníky informovali o realizovaném projektu, ale také o zajímavých trendech a statistikách z oblasti kongresového a incentivního cestovního ruchu. Představen byl také nový kongresový portál Libereckého kraje www.MEETinLIBEREC.cz, na kterém poskytovatelé služeb uvádějí informace o svých zařízeních a službách. Portál umožňuje snadnou orientaci všem zájemcům o pořádání akcí, ubytování či další služby v Libereckém kraji.

Druhá část workshopu poté již patřila osobním představením nabídek čtyř desítek poskytovatelů služeb přítomným zájemcům o kongresové a firemní akce.