Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Náměstek hejtmana Cikl popřál úspěch maturantům v Novém Boru

Mgr. Langer Jiří

  • 17. 05. 2012 12:34

Sdílet článek

 

A je to jako každý rok zase tady! Ve středu 16. května začala na některých středních školách ústní část maturitních zkoušek.

Jednou z nich je i Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola v Novém Boru. Před týdnem se zde konalo druhé kolo projektu NadoTECH, které žákům středních škol prezentovalo školu a její studijní obory s cílem nalákat nástupce dnešních studentů a maturantů. „Přál bych, aby všichni maturanti byli úspěšní, protože se jím tím značně usnadní vstup do života dospělých, který obzvláště v dnešní době není nijak snadný.“ shrnul svoje přání náměstek hejtmana Radek Cikl (ČSSD).

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky