Náměstek hejtmana Dan Ramzer na konci listopadu rezignuje na svoji funkci

15. 11. 2022

Po dnešním jednání krajské rady náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Dan Ramzer předal hejtmanu Martinu Půtovi rezignaci k 30. listopadu letošního roku.

„Rozhodnutí náměstka Dana Ramzera jsem vzal na vědomí. Děkuji mu za dosavadní spolupráci a zodpovědné plnění úkolů v resortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti. Náměstek Ramzer byl zvolen starostou Frýdlantu ve středu 19. října po letošních komunálních volbách. Občanská demokratická strana navrhla svého nominanta Jiřího Čeřovského. Podle platné koaliční smlouvy mezi Starosty pro Liberecký kraj, Občanskou demokratickou stranou a Českou pirátskou stranou byla nominace Jiřího Čeřovského projednána a koaliční partneři k ní nemají žádné připomínky,“ uvedl hejtman Martin Půta.

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Mobil: 770134419