Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Náměstek hejtmana LK Radek Cikl navštíví dvě střední školy v Turnově

Mgr. Langer Jiří

  • 02. 11. 2012 11:36

Sdílet článek

 

Náměstek hejtmana LK pro školství Radek Cikl se 9. listopadu zúčastní slavnostního ukončení rekonstrukce budov dvou středních škol v Turnově. 

V 10 hodin navštíví Střední zdravotnickou školu, ulice 28. října 1390, od 11 hod pak Obchodní akademii, Hotelovou školu a SOŠ, ulice  Zborovská 519.
„Výměna otvorových výplní na uvedených školách probíhá v rámci projektu na objektech Libereckého kraje resortu školství, mládeže, tělovýchovy a sportu,“ uvedl náměstek hejtmana.

Hodnota  zakázky u Střední zdravotnické školy je podle něj v přibližné výši 6.300.000,- Kč včetně DPH, u Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy pak cca  11.400.000,- Kč včetně DPH.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky