Náměstek hejtmana LK Radek Cikl přivítal účastníky závěrečného semináře projektu Zvyšování kompetencí pracovníků škol

25. 09. 2012

Náměstek hejtmana LK Radek Cikl (ČSSD) dnes zahájil v sídle Libereckého kraje v Liberci závěrečný seminář Zvyšování kompetencí vedoucích pracovníků škol a školských zařízen Libereckého kraje v oblasti řízení a personální politiky.

Cílem projektu bylo podle něj naučit vedoucí pracovníky škol systematicky se věnovat dalšímu sebevzdělávání a pomoci jim tak v situaci, kdy nemají k rozvíjení svých kompetencí dostatečné finanční možnosti a často jim brání i lokální dostupnost.

„Sami ředitelé vědí, že jejich práce je z větší části manažerská a pro tuto práci potřebují dostatečnou základnu znalostí z různých oblastí řízení. Projekt tak splnil svůj cíl, když dal vedoucím pracovníkům středních škol a školských zařízení jedinečnou možnost dostupného zvyšování kompetencí v oblastech řízení a personální politiky se zaměřením na oblasti managementu a moderních technologií.“ komentoval projekt Radek Cikl.