Náměstek hejtmana LK Radek Cikl zahájí republikové finále škol ve volejbale

• 23. 03. 2012 13:06

Asociace školních sportovních klubů České republiky pořádá pod záštitou náměstka hejtmana LK pro školství, sport a tělovýchovu Radka Cikla 27. a 28. března ve sportovní hale Technické univerzity v Liberci - Harcově republikové finále základních a středních škol ve volejbale.

Turnaj, který z pověření Výkonného výboru AŠSK ČR v Praze organizuje Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Liberec, Jeronýmova ul., v Liberci a OR AŠSK Liberec a KR AŠSK ve spolupráci s Krajským volejbalovým svazem LK, zahájí náměstek hejtmana v úterý ve 14 hodin.

Hrají žáci ZŠ a SŠ, chlapci a dívky,   ročník narození 1998, 1997, 1996, 1995.

Všechna utkání se hrají na dva vítězné sety, případný třetí set se hraje do patnácti bodů – Tie break s rozdílem nejméně dvou bodů.O pořadí ve skupině rozhoduje: a/ počet bodů, b/ vyšší poměr setů, c/vyšší poměr míčů, d/ výsledek vzájemných utkání, e/ los.

První tři družstva v každé kategorii obdrží poháry, diplomy medaile AŠSK ČR. Současně budou vyhodnoceni nejlepší hráči turnaje (smečař, nahrávač, nejužitečnější hráč) v každé kategorii.

Vítězové mají právo startovat na Mistrovství světa škol ISF konaném 2. - 10. 6.2012 ve Francii.

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ PROGRAM

Úterý - 27.3.