Náměstek hejtmana Radek Cikl a radní Jaroslav Podzimek zahájí Svatohubertské slavnosti v Hejnicích

27. 10. 2011

Náměstek hejtmana Radek Cikl a radní Jaroslav Podzimek (oba ČSSD) zahájí 4. listopadu v 9.30 hodin v areálu pracoviště Hejnice Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant Svatohubertské slavnosti.

„ Svatohubertské slavnosti připravujeme  jako hold patronu myslivců Svatému Hubertovi. Cílem akce, kterou hejničtí poprvé uspořádali již v roce 1992, je poděkovat za práci všem, kteří se starají o přírodu, les i lesní zvěř,“ uvedl Jaroslav Podzimek.

Svatohubertské slavnosti v Hejnicích se těší velkému zájmu veřejnosti. Návštěvníci přijíždějící ze širokého okolí mohou shlédnout ukázky sokolnictví, mši troubenou lesními rohy, ale i pasování nových mysliveckých adeptů.

Tradiční akci pořádá Liberecký kraj, Regionální agrární rada Libereckého kraje, Okresní agrární komora Jablonec nad Nisou, Liberec, SŠHL Frýdlant a Mezinárodní centrum duchovní obnovy Hejnice.

1. HUBERTSKÁ JÍZDA

Příjezd účastníků – areál školy v Hejnicích

9:30

Slavnostní zahájení,