Náměstek hejtmana rozdal dětem další bezpečnostní vestičky

[31282|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/tiskove/vestic_577ad29588.jpg]

08. 04. 2009
[id:7835|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Náměstek hejtman pro dopravu dnes předal v Jablonci n. N. v MŠ Čtyřlístek, sídlící v ulici Švédská, dětem 92 reflexních bezpečnostních vestiček.

„Každému dítěti jsme navíc k vestičce přidali po besedě s Městkou policií Jablonec n. N. letáček pro rodiče informující o výhodách reflexních materiálů a jejich používání zejména ve večerních a  nočních hodinách a za snížené viditelnosti,“ uvedl náměstek a připomněl, že děti také dostaly reflexní samolepku s Panem Kuželem, který je symbolem Libereckého kraje pro aktivity týkající se bezpečnosti silničního provozu.

Dalších 80 bezpečnostních vestiček si dnes vyzkoušely také děti v MŠ Kuřivody na Českolipsku.

„V závěru minulého týdne jsme rozdali 305 vestiček dětem v MŠ na Frýddlantsku, tedy

v MŠ Raspenava, Krásný Les, Jindřichovice pod Smrkem, Bílý Potok, Habartice, Bulovka, Višňová, Dětřichov, Kunratice, Dolní Řasnice a Lázně Libverda,“ vypočítal Martin Sepp s tím, že nyní se kraj chystá rozdat vesty mateřským školám na Novovoorsku na Želenobrodsku.