Náměstek hejtmana Vít Příkaský ocení nejlepší účastníky soutěže na záměr využití bývalého vojenského Letiště Ralsko

26. 09. 2012

Náměstek hejtmana LK Vít Příkaský (ČSSD) v úterý 2. října v 11 hodin ocení v sídle Libereckého kraje, U Jezu, v Liberci (multifunkční sál) nejlepší účastníky soutěže na záměr využití bývalého vojenského Letiště Ralsko.

„Smyslem soutěže bylo shromáždit ideové záměry, které by navrhovaly nové možné využití celé lokality a umožnily posoudit, jak nejlépe využít potenciál tohoto území,“ uvedl náměstek hejtmana.

Ceny převezmou: za 1. místo společnosti L-Consult, s.r.o., Liberec 2, za 2. místo: studenti Vysoké školy ekonomické v Praze (Martin Červený, Kateřina Hadrabová, Pavel Hotovec), za 3. místo společnosti Venkovský prostor o. p. s., Liberec 3,

Možnost předkládat záměry byla v termínu od 1. 3. do 31. 5. 2012. V uvedeném termínu Liberecký kraj obdržel celkem 10 záměrů, které se staly předmětem posuzování hodnotící komise.