Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Náměstkyně hejtmana Lidie Vajnerová se zúčastní Svatováclavských slavností v Hejnicích

Mgr. Langer Jiří

  • 21. 09. 2012 14:38

Sdílet článek

 

Náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerová (SOS) se v sobotu v 11 hodin zúčastní Svatováclavských slavností v Hejnicích, které začínají jarmarkem už v 9 hodin.

Od 16 hodin pak pořádá Rytířský řád Sv. Václava v rámci Svatováclavských slavností Koncert Lenky Filipové v Hejnické bazilice. Výtěžek koncertu bude věnován Mezinárodnímu táboru dětí z dětských domovů, který proběhne v červenci 2013. Cena vstupenky je 250,- Kč. Lze ji zakoupit přímo na místě před zahájením koncertu.

Už od pátku 28. do soboty 29. 9. se v Hejnicích koná již 32. ročník tradičního trampského a folkového festivalu Jizerská nota.

V pátek program zahájí country bál ve Ferdinandově a v sobotu je na pořadu Divoký západ - hry a dílničky v parku, a Dětská nota - soutěž mladých hudebníků.

Potlach v kině začíná v 11 hodin - hrají Kapitán Kid z T. O. Island a Robyn, Ribíz a Hare, členové T. O. Stray Beavers. Odpolední soutěžní Jizerská nota představí skupiny Bob a Bobci, Heuréka, Chrpa, Sekvoj, Hluboké nedorozumění a Naopak. Jako hosté vystoupí Kamelot a Jarret. Slavnostní oheň vzplane v noci v autokempu, kde je i možnost ubytování zdarma.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky