Hlavní pokladna v 10. patře krajského úřadu bude v pátek 25. července uzavřena. V mimořádných případech bude možné správní poplatky uhradit v hotovosti v kanceláři číslo 1017. Lepší je však využít možnost zaslání plateb na bankovní účet kraje.
Více informacíNejlepším mladým automechanikem v kraji je Jakub Motejlek z Vysokého n. J.
- 22. 02. 2013 12:31
- Školství
Na Střední průmyslové škole technické v Jablonci nad Nisou se uskutečnilo v úterý 19. února krajské kolo soutěže mladých automechaniků Automechanik Junior 2013.
Soutěže s osmnáctiletou tradicí se zúčastnilo celkem deset nadějných automechaniků z pěti středních škol Libereckého kraje, které nabízejí výuku autooborů. Na soutěžící čekalo sedm praktických úkolů, jeden poznávací a rovněž vědomostní test. Na prvních dvou místech se umístili žáci Integrované střední školy ve Vysokém nad Jizerou, Jakub Motejlek a Vojtěch Kořínek. Na pomyslných stupních vítězů je doplnil Petr Jonáš ze Střední odborné školy a Středního odborného učiliště v České Lípě.
„Na celostátním finále této populární přehlídky mladých odborníků nás bude reprezentovat vítěz a umístěný na třetím místě, a to z důvodu regulí soutěže, kdy nesmí být v krajské reprezentaci dva zástupci jedné školy,“ upřesnil za organizátora krajského kola Milan Hoření, vedoucí učitel odborného výcviku SPŠ technické v Jablonci nad Nisou.
Viz výsledková listina v příloze
Další aktuality
Liberecký kraj vyšle výpravu sportovců na olympiádu dětí a mládeže i příští rok
- 23. 07. 2025
- Sport
- Školství
Dětský divadelní soubor na světovém festivalu v Německu propagoval Liberecký kraj
- 15. 07. 2025
- Kultura
- Rozvoj
- Školství