Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Nejlepším řidičem autobusu v LK je letos Josef Fuksa z Kozákova

Nejlepším řidičem autobusu v LK je letos Josef Fuksa z Kozákova

[28936|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/vnejsi_vztahy/sepp_vpravofuksa_ridic_25b994e246.jpg]

09. 12. 2008
[id:7241|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Náměstek hejtmana Martin Sepp, pověřený vedením resortu dopravy LK, předal v úvodu tiskové konference pohár nejlepšímu řidiči autobusu v Libereckém kraji v roce 2008. Stal se jím  Josef Fuksa, opět zaměstnanec největšího autobusového dopravce v kraji ČSAD Semily. Vítězem loňské ankety o nejlepšího řidiče autobusu Libereckého kraje se totiž stala Jitka Langhamrová, rovněž z tohoto dopravního podniku.

„Cílem této ankety je popularizace veřejné dopravy a snaha přiblížit a ocenit náročnou a zodpovědnou práci řidiče autobusu,“ uvedl Petr Prokeš, ředitel KORID LK.

Řidič žijící na Kozákově již 30 let, a jezdící zejména v zimě na trase Semily – Turnov, dostal do úschovy putovní pohár, na který bylo nesmazatelně vybroušeno jeho jméno a také upomínkové předměty Libereckého kraje. Na tiskové konferenci byl také vylosován jeden anketní lístek, jehož držitel – Pavel Schröter, Husitská ul. , Liberec 10,  obdrží šťastnou bezkontaktní čipovou kartu, na kterou bude moci cestovat v celém Libereckém kraji v průběhu roku 2009 zdarma.

V letošním roce výhody takovéto šťastné bezkontaktní čipové karty využívá paní Jiřina Brychcí z Železného Brodu.

Paní Brychcí je živnostník a v rámci svého zaměstnání se pohybuje po celém Libereckém kraji. Paní Brychcí nám prozradila,  díky čipové kartě s přednabitou hotovostí začala v mnohem větší míře využívat autobus a zjistila, že tento druh přepravy může být i velice rychlý a spolehlivý. Autobus využívá nejenom při svých pracovních cestách – poskytuje totiž poradenské služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v požární ochraně na území celého Libereckého kraje – ale také při různých volnočasových aktivitách,“ informoval Jaroslav Kadlec,

dopravní specialista z KORID LK, spol.s r.o.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302