Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Nejúspěšnějšího sportovce roku 2015 Libereckého kraje budeme znát již tento týden

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 01. 04. 2016 12:59
  • Doprava
  • Školství
  • Životní prostředí

Sdílet článek

Již za několik dní budeme znát Nejúspěšnějšího sportovce roku 2015 v Libereckém kraji. Výsledky stejnojmenné ankety budou vyhlášeny v úterý 5. dubna v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Cenu nejlepšímu jednotlivci loňského roku předá osobně hejtman Libereckého kraje Martin Půta, který převzal nad akcí záštitu. Pogratulovat úspěšným sportovcům přijdou i členové Rady LK Alena Losová, Josef Jadrný, Lenka Kadlecová a Vladimír Mastník. 

Anketa každoročně oceňuje výkony sportovců, kteří skvěle reprezentují Liberecký kraj. Mají za sebou úspěchy nejenom v dospělých, ale především dětských kategoriích. Ocenění se tak dočkají nejlepší kolektivy mládeže i dospělých, jednotlivci i hendikepovaní sportovci. Vyhlášen bude i nejlepší trenér amatér a trenér profesionál a zvláštní ocenění dostane Sportovní hvězda Deníku.

Kdo ceny získá je tajné do poslední chvíle, podle výkonů našich sportovců je však patrné, že si ceny nejvyšší odnesou zejména borci věnující se zimním sportům a dopředu lze prozradit, že se mezi nimi objeví i účastníci olympijských her či světových a evropských soutěží.

Slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2015 v Libereckém kraji začíná v 18:00 hodin. Vyhlašovatelem ankety je Krajská organizace Česká unie sportu Libereckého kraje, Liberecký Deník a Liberecký kraj.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky