Nemocnice v Semilech uspořádala volejbalový turnaj zaměstnanců

22. 09. 2012

Nemocnice v Semilech uspořádala dnes ve sportovním areálu v Bozkově volejbalový turnaj pro své zaměstnance. Hodně štěstí a hru fair play přijel sportovcům popřát také hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler (ČSSD).

„Přijal jsem pozvání paní ředitelky na dnešní sportovní klání zaměstnanců Nemocnice v Semilech a přijel jim popřát dobrou hru. Jsem příznivcem sportovních klání zaměstnanců firem a institucí, protože se tak lidé mohou poznat i mimo pracovní proces a utužit tak pracovní kolektivy,“ říká hejtman Eichler.

Volejbalový turnaj pořádala Nemocnice v Semilech pod vedením ředitelky Aleny Kuželové jako první ročník tzv. Sranda cupu. Zúčastnily se ho celkem tři družstva složená z personálu různých oddělení nemocnice.

Šírová Květa
kveta.sirova@kraj-lbc.cz