Norové budou přednášet o etice, morálce a demokracii v politice

05. 05. 2003
[id:532|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]
Ve dnech 22. – 23. května 2003 se v Libereckém kraji uskuteční na základě iniciativy hejtmana Libereckého kraje RNDr. Pavla Pavlíka společný projekt Libereckého kraje a kraje Møre og Romsdal z Norského království s názvem ©kolení politiků. Tento projekt je dvoudenní seminář, jehož tématem je etika, morálka a demokracie v politice a přednášejícími budou představitelé kraje Møre og Romsdal. K účasti na tomto semináři budou pozváni členové Rady Libereckého kraje, předsedové politických klubů Zastupitelstva Libereckého kraje, předsedové výborů Zastupitelstva Libereckého kraje a starostové měst a obcí Libereckého kraje, kteří svoji funkci starostů vykonávají ve svém prvním volebním období.