Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Nová cobrandová karta Citi Life Opuscard ušetří čas i peníze

15. 04. 2012

 

Nová cobrandová karta Citi Life Opuscard ušetří  čas i peníze

Prvního uživatele by mohla mít již v září!

Bezkontaktní čipová karta Opuscard je nejdůležitějším nástrojem v dopravním systému IDOL. Ten funguje v Libereckém kraji od července 2009, do dnešního dne bylo vydáno více než 160 tisíc karet. S elektronickými čipovými kartami jsou v současné době silně provázány platební funkce. Karta Opuscard má v sobě elektronickou peněženku IDOL, která je ovšem vázána pouze na platby ve veřejné dopravě Libereckého kraje (vlaky, autobusy městské i příměstské dopravy). Již tento rok by měla být vydávána nová cobrandová karta Citi Life Opuscard, která svým držitelům nabídne rozšířené možnosti.

V současné době všechny banky významně posilují svoje kartové produkty především v oblasti kreditních karet a hledají možné způsoby spolupráce s těmi subjekty, které jsou segmentově, případně regionálně orientované a jsou schopny zajistit přístup k dalším klientům v regionu. Cobrandová karta Citi Life Opuscard propojí univerzálnost platební karty, bonusy kreditní karty včetně odměn z každého nákupu a bezúročného období a dopravní funkce integrovaného dopravního systému IDOL.

Rada Libereckého kraje schválila v květnu 2010 Strategii rozvoje systému Opuscard pro období 2010 až 2012. Jedním z bodů bylo také rozšíření karty Opuscard o platební funkce formou spolupráce se silným bankovním partnerem. Po delším hledání v bankovním sektoru byl nalezen partner Citibank Europe plc, který akceptuje podmínky projektu a respektuje exkluzivitu systému Opuscard,“ sdělil Martin Sepp, náměstek hejtmana pro dopravu.

Nová cobrandová karta Citi Life Opuscard nabídne držitelům mnoho nových možností. Karta díky svým dvěma čipům zajistí držiteli komfort vlastnit pouze jednu kartu namísto dvou a současně možnost získat další výhody. Provede-li majitel s kartou platbu u obchodníka do 30 dnů od schválení žádosti o vydání karty Citi Life Opuscard, získá automaticky Citi Life Prémii v hodnotě 250 korun. Tento požadavek lze splnit i tak, že si držitel karty při první aktivaci Opuscard dobije z kreditní karty svoji elektronickou peněženku Opuscard. Držitel karty Citi Life Opuscard má možnost získat odměnu 2 % z hodnoty každého nákupu a měsíčně tak získat až 2 000 Citi Life Prémií. Zajímavým bonusem, který si jistě získá mnoho příznivců, je možnost rozložení nákupu ročního kupónu do 12 splátek, a to s nulovým navýšením. Při koupi ročního kupónu obdrží držitel karty platbu zpět na kartový účet a následně splácí pouze její měsíční část. Bez jakéhokoli navýšení mu tak karta umožní „půjčit“ si zdarma peníze na koupi výhodnějšího jízdného na celý rok.

„Jsem si jist, že si tato karta rychle najde své příznivce, kteří budou využívat všechny její možnosti naplno. Jedná se o moderní nástroj, navíc za její používání získávají držitelé různé prémie a slevy,“ řekl Martin Sepp, náměstek hejtmana Libereckého kraje.Dodal, že prvního držitele by nová cobrandová karta Citi Life Opuscard mohla mít již v září letošního roku.

Více informací naleznete na www.iidol.cz

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588