Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Novou mluvčí Technické univerzity Liberec je Barbora Jónová

14. 05. 2018

TUL představila novou tiskovou mluvčí. Od 1. května 2018 se jí stala Barbora Jónová. Jejím úkolem bude  podpořit nové vedení ve snaze rozšířit  povědomí o možnostech studia na jednotlivých fakultách i oborech na univerzitě, osvěžit komunikaci akademiků s veřejností, a přivést tak větší množství studentů.

Univerzita i Liberec jsou pro mě srdeční záležitost, a proto mi nejen z profesních důvodů záleží na tom, aby je podobně vnímalo co nejvíc lidí. Zaměříme se na nevyužitý potenciál školy a zkusíme se vedle stávajících vydat i neprošlapanými komunikačními cestičkami,“ představuje své vize Barbora Jónová.

Barbora Jónová se dosud podílela na propagaci a externí komunikaci TUL a v nové pozici bude mít na starosti také kontakt s médii. Přišla z komunikační agentury Taktiq Communications, kde pracovala na projektech různého zaměření od zdravotnictví přes lifestyle až po finance.

Na pozici tiskového mluvčího vystřídala Radka Pirkla, který se nyní věnuje univerzitnímu periodiku T-uni 360 a online zpravodaji www.t-uni.cz a rovněž bude s Jónovou spolupracovat při komunikaci školy navenek.

Zdroj: TUL

Lenka Klimentová
<span style="margin: 0px; font-family: "Arial Narrow",sans-serif; font-size: 10pt;"><font color="#000000">lenka.klimentova@kraj-lbc.cz</font></span>
Telefon: <span style="margin: 0px; font-family: "Arial Narrow",sans-serif; font-size: 10pt;"><font color="#000000">485 226 302</font></span>