Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

O připravovaném zákonu o péči o dítě v dětských skupinách se debatovalo také na kraji

Mgr. Langer Jiří

  • 21. 05. 2014 16:43
  • Školství

Sdílet článek

V sídle Krajského úřadu LK  v Liberci se uskutečnil v úvodu týdne  seminář poslankyně Jany Pastuchové o poskytování péče o dítě v dětské skupině.

Záštitu nad touto akcí převzal radní Libereckého kraje pro sociální oblast Petr Tulpa, který se jednání zúčastnil spolu s radní pro školství Alenou Losovou a poslanci Radkou Maxovou a  Martinem Komárkem.  Mezi přednášejícími byli vedle poslanců také  zástupci MPSV, občanských sdružení, mateřských center i pracovníci krajského úřadu.

„Cílem semináře bylo otevřít debatu na toto téma a vyslechnout si názory z praxe, což se povedlo,“ řekla poslankyně s tím, že většina názorů, které padly během jednotlivých vystoupení i diskuze, byly směrem  k dětské skupině pozitivní.

Vládní návrh zákona podle Jany Pastuchové  prošel do druhého čtení a na konci května jej čeká projednávání ve výborech. Ke schválení by se mohl dostat na červnové nebo zářijové schůzi Poslanecké sněmovny.

 

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky