Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O Zlatý erb bojuje v Libereckém kraji 11 měst a 10 obcí

05. 03. 2009
[id:7628|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Výsledky krajského kola 11. ročníku soutěže Zlatý erb 2009 budou vyhlášeny ve čtvrtek 12. 3. v 10 hodin v multimediálním sále Krajského úřadu LK v Liberci. Ceny vítězům předá hejtman LK Stanislav Eichler.

Cílem soutěže je podle pořadatelů ze Sdružení Zlatý erb podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Přehled ohlášených webových stránek a elektronických služeb měst: Česká Lípa, Doksy, Harrachov, Hejnice, Jablonec nad Nisou, Lomnice nad Popelkou, Mimoň, Nové Město pod Smrkem, Semily, Turnov  a Železný Brod.

Obce: Bílý Potok, Frýdštejn, Levínská Olešnice, Líšný, Poniklá, Radimovice, Rádlo, Skuhrov, Stráž nad Nisou a Všeň.

Vloni měly nejlepší webové stránky Jablonec n. Nisou, Česká Lípa a  Rádlo. Soutěže se  v roce 2008 zúčastnilo  39 obcí a měst.

Osobní záštitu nad soutěží převzal náměstek ministra vnitra Mgr. Zdeněk Zajíček. Nad cenou o nejlepší elektronickou službu převzal osobní záštitu prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Ing. František Dohnal. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Soutěž je pořádána pod záštitou Asociace krajů ČR a ve spolupráci se Ministerstvem pro místní rozvoj, sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Soutěž je součástí iniciativ v rámci kampaně Březen - měsíc Internetu

 

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302