Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Koukněte se na Liberec a okolí z výšky. Přijďte na vyhlídku! Od pondělí 5. 5. je otevřena vyhlídka na střeše budovy krajského úřadu, a to každý pracovní den od 8:00 hodin. V pondělí a středu do 16:30, v úterý a čtvrtek do 15:30 a v pátek do 14:00.

Dočasně je uzavřen hlavní vstup do budovy krajského úřadu. Ke vstupu slouží boční vchod C, kde se nachází i recepce.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Občané Kamenického Šenova, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 07. 03. 2016 15:17

Sdílet článek

Hejtman Libereckého kraje Martin Půta pokračuje ve svých pravidelných setkáních s občany a zastupiteli měst. Tentokrát se v rámci Dne s hejtmanem sejde ve středu 9. března s obyvateli Kamenického Šenova, od 16:00 hodin ve velkém přednáškovém sále nad knihovnou.

Návštěvu Kamenického Šenova hejtman Martin Půta zahájí na základní škole, následně navštíví jednoho z největších zaměstnavatelů, společnost Preciosa Lustry a.s. Dopolední část programu zakončí na Střední odborné škole sklářské.

Se sklářstvím budou spojeny i odpolední zastavení. Prohlédne si sklárnu Elias Palme a poté zavítá do sklářského muzea. Od 16:00 hodin jej čeká setkání s občany ve velkém přednáškovém sále nad knihovnou. Lidé si mohou přijít popovídat o různých tématech, například o rekonstrukci krajských silnic, středním školství nebo zdravotnictví a dalším. Návštěvu Kamenického Šenova zakončí setkáním se starosty Novoborska.

Program hejtmanského dne:

10:30 – 11:30 ZŠ Kamenický Šenov

11:30 – 12:20 Preciosa Lustry a.s.

12:30 – 14:00  SUPŠ sklářská – včetně společného oběda

14:00 – 15:00 sklárny Elias Palme

15:10 – 16:00  Sklářské muzeum

16:00 – 17:00  Beseda s občany        

17:15 – 18:15  Setkání se starosty Novoborska

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky