Občané Novoborska, zeptejte se hejtmana, zajímá ho i Váš názor!

Bc. Dědková Markéta

tisková mluvčí kraje a krajského úřadu

• 29. 03. 2016 13:24

Hejtman Martin Půta pokračuje tento týden ve svých pravidelných setkáních s občany a zastupiteli měst a obcí Libereckého kraje. Ve čtvrtek 31. března zavítá do Nového Boru. Beseda s občany se uskuteční od 17:00 hodin v obřadní síni městského úřadu.

Po celý den bude hejtmana doprovázet starosta Nového Boru Jaromír Dvořák, se kterým se ráno sejde na radnici. V 9:00 hodin pak společně slavnostně otevřou novou služebnu Městské policie. Poté navštíví společnost TGK – Technika, sklo a umění s.r.o. ve Skalici u České Lípy. Následovat bude prohlídka Vyšší odborné školy sklářské a střední školy a poté sklárny Egermann, s.r.o.

Po pracovním obědě se zástupci sklářských společností čeká hejtmana Martina Půtu návštěva společnosti Crystalex CZ., s.r.o., dále Senior centra Nový Bor a také jednání k ekologické zátěži v areálu bývalého ZPA. Na závěr se uskuteční tradiční beseda s občany. S hejtmanem se může veřejnost setkat od 17:00 hodin v obřadní síni Městského úřadu v Novém Boru.

PROGRAM:

8:45 – 9:00     Přijetí na radnici
9:00 – 9:20     Slavnostní otevření služebny Městské policie
9:30 – 10:30    TGK – Technika, sklo a umění s.r.o., Skalice u České Lípy
10:40 – 11:25   Vyšší odborná škola sklářská a střední škola
11:30 – 12:15   Egermann, s.r.o.
12:30 – 14:00   Oběd se zástupci sklářských společností, Parkhotel Morris
14:10 -  15:00   Crystalex CZ, s.r.o.
15:05 – 15:40    Senior centrum Nový Bor
15:45 – 16:45    Pracovní schůzka k ekologické zátěži ZPA Nový Bor