Občané Rokytnice nad Jizerou, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

• 05. 11. 2021 15:35

Hejtman Martin Půta pokračuje ve svých cestách po kraji. Ve středu 10. listopadu zavítá do Rokytnice nad Jizerou. Hejtmanský den začne setkáním se starostou Petrem Matyášem a bude pokračovat dle protokolu. Zakončí ho káva s občany.

Program Hejtmanského dne:

08:00–08:45               přivítání na radnici v Rokytnici nad Jizerou

09:00–10:10               Zemex s.r.o. – prohlídka výroby masa a zrekonstruovaného kravína

10:15–10:45               muzeum Starý kravín

10:50–11:50               vyhlídky na Stráži

12:00–13:30               oběd se starosty okolních obcí, Hotel Krakonoš

13:40–14:40               Emba s. r. o.

15:00–15:20               přírodní divadlo

15:25–16:00               kostel sv. Michaela – Římskokatolická farnost Rokytnice n. J.

16:30–17:30               Káva s občany Rokytnice v Hotelu Krakonoš