Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Oblastní galerie Liberec hledá nového ředitele

24. 08. 2022

Liberecký kraj vypsal výběrové řízení na post ředitele Oblastní galerie Liberec, poté co před nedávnem rezignoval její ředitel Pavel Hlubuček. Toho do doby jmenování nového zastupuje Vladislav Mareš. Nejpozdější termín podání přihlášky do výběrového řízení je 13. říjen letošního roku.

„Bývalý ředitel Pavel Hlubuček odešel ze dne na den. Jeho dočasným zástupcem je pan Vladislav Mareš, a to do doby, než vybereme nového ředitele nebo ředitelku. Věřím, že se přihlásí lidé, kteří mají respekt odborné veřejnosti,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch.

Výběrové řízení kraj oficiálně vyhlásí ve čtvrtek 25. srpna zveřejněním na úřední desce Krajského úřadu Libereckého kraje. Informace bude také zveřejněna na webových stránkách Oblastní galerie Liberec a statutárního města Liberec.

Podmínkou pro žadatele je dokončené vysokoškolské studium v magisterském nebo inženýrském studijním programu. Dalším požadavkem je například prokazatelná praxe alespoň tři roky v řídící funkci, schopnost komunikace s odbornou veřejností, velmi dobré organizační schopnosti nebo znalost problematiky příspěvkových organizací.

 

 

Mgr. Filip Trdla
tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307
Mobil: 770134419