Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Opravy silnic, modernizace krajských nemocnic, peníze do škol a sociálních služeb i zřízení podnikatelského inkubátoru. Liberecký kraj hodnotí v brožuře rok 2017 v regionu.

10. 12. 2017

Konec roku s sebou nese novou publikaci, ve které Liberecký kraj představuje výsledky své práce za rok 2017. Na téměř šedesáti stranách kraj přehledně a podle jednotlivých rezortů přináší veřejnosti informace o dokončených projektech, investicích, ale i o záměrech na další rok. Brožura je k volnému odběru na krajském úřadě, nebo v elektronické verzi na hlavní straně internetových stránek kraje. 

„Obyvatelům kraje skládáme účty touto formou už popáté,“ představil vydání již tradiční publikace hejtman Martin Půta. „První rok krajské vlády je za námi. Děkuji svým kolegyním a kolegům v radě a v zastupitelstvu za spolupráci a pracovníkům krajského úřadu za odbornou a technickou práci a podporu,“ zhodnotil práci krajského vedení i úřadu hejtman Půta.

V brožuře najdou občané nejen informace o práci devíti členů rady a jejich rezortech, slovo hejtmana i ředitele krajského úřadu, ale i vyjádření zastupitelských klubů. Samozřejmostí jsou rovněž kontakty na krajský úřad a jiné důležité instituce v kraji.

 

Mgr. Andrea Fulková
andrea.fulkova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226332
Mobil: 739541549