Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Organizace Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou získala nový elektromobil

Bc. Petra Sedláčková

odborný zaměstnanec - Individuální projekt LK ,,Podpora procesů v rámci reformy péče o duševní zdraví v Libereckém kraji"

  • 11. 05. 2023 10:43
  • Sociální

Sdílet článek

Příspěvková organizace Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad Nisou získala nový elektroautomobil. Vůz Zafira E life značky Opel byl paní ředitelce předán v pátek 21.4. 2023. 

Automobil byl financován z Integrovaného regionálního operačního programu a pro organizaci byl zajištěn ve spolupráci s Odborem regionálního rozvoje a evropských projektů.  

Z vozu má organizace velkou radost, protože celý proces byl dlouhý, od získání cenových nabídek až po samotnou výrobu automobilu.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky