Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Oslavili narozeniny za poslechu Plechařinky

15. 08. 2017

Český Dub – Více než sto padesát lidí zaplnilo v pondělí 14. srpna terasu navazující na hlavní budovu Domova důchodců Český Dub. Nebývalé srocení lidu mělo zřejmou příčinu, konalo se zde hudební odpoledne s dechovou hudbou Plechařinkou. Program pořádal domov důchodců ve spolupráci s firmou Lukov Plast spol. s.r.o.

„Lukov letos oslabuje 25 let své existence, a v rámci oslav organizuje různé akce pro veřejnost. Jednou z nich je i dnešní hudební odpoledne. Firma uhradila veškeré náklady, včetně občerstvení, které bylo pro všechny příchozí zdarma,“ vysvětlil Radim Pochop, ředitel domova důchodců.

Hudební odpoledne mělo úspěch, o ten se postarala svým výkonem Plechařinka, příznivou tvář ukázalo i počasí. „Moc se nám program líbil. Kapela hrála skoro dvě hodiny, počasí bylo super. Byli jsme příjemně překvapeni i prostředím domova. Je tu hezky,“ podotkla Zdena Čermáková, která na koncert přijela z jedné z okolních obcí.

Právě z účasti lidí z města a okolí, byla jich více než polovina, měli pořadatelé radost. „Snažíme se, abych byli vůči okolí co nejotevřenější. Je dobře, když se naši obyvatelé mohou potkávat a komunikovat s lidmi z města. Představuje to pro ně velké zpestření,“ uvedl ředitel domova.

Domov důchodců Český Dub je příspěvkovou organizací Libereckého kraje. Ve dvou sociálních službách nabízí celkem sto míst. 

TZ Domov důchodců Český Dub

Bc. Žitná (Dědková) Markéta
marketa.zitna@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624