Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oslavy 425. výročí založení Nového Města pod Smrkem za účasti hejtmana Libereckého kraje

Šírová Květa

  • 23. 08. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:8590|autor:Šírová Květa|email:kveta.sirova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 324|mobil:|aktualizace:]

Kateřina a Melchior z Redernu z rukou starosty Nového Města pod Smrkem Pavla Smutného převzali klíč od města a zahájili tak celodenní oslavy. Pozvání na oslavy přijal také hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler, který všem obyvatelům města vyjádřil obdiv nad velkolepou tradicí města, poděkoval za pozvání a popřál příjemnou zábavu. Společně s vrchností, její družinou a starostou města poté zahájil slavnostním průchodem celé tržnice veselí a celodenní zábavný program.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky