Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Personální posílení v českolipské nemocnici

17. 08. 2017

V průběhu měsíce srpna a září posílí řady lékařů v českolipské nemocnici. „Celkem nám v těchto měsících nastupuje 11 nových lékařů,“ upřesnil ředitel pro zdravotní obory MUDr. Lubor Picmaus. Největší posílení pocítí Chirurgické oddělení, kdy na toto oddělení nastupují celkem čtyři noví lékaři, další tři posílí Dětské oddělení, dva Oddělení radiodiagnostiky, které má zároveň nového primáře, a jedna lékařka rozšíří řady Gynekologicko-porodnického oddělení a jedna ARO.  

V rámci propracované personální politiky nabízí Nemocnice s poliklinikou v České Lípě řadu zaměstnaneckých benefitů. V letošním roce došlo kromě zvýšení mezd také k navýšení náborového příspěvku. Pro vybrané nelékařské profese je připraven náborový příspěvek ve výši 30 tis. Kč, lékaři získají 100 tis. Kč. „Zároveň jsme rozvolnili podmínky pro čerpání tohoto příspěvku,“ upřesňuje personální ředitelka nemocnice Mgr. Pavlína Simmerová. Kromě běžných bonusů jako týdne dovolené navíc, dotovaného stravování, nabídky výhodných mobilních tarifů pro celou rodinu, věrnostní karty do Centra zdraví a lékárny je v českolipské nemocnici pamatováno zejména na výraznou podporu vzdělávání. Od loňského roku mohou studenti lékařských i nelékařských oborů získat stipendia, hrazené vzdělávání nabízí českolipská nemocnice bez kvalifikační dohody.

„Personální politika je oblastí, na kterou se soustavně soustředíme,“ shrnuje předseda představenstva českolipské nemocnice Ing. Pavel Marek s tím, že být atraktivním zaměstnavatelem je v dnešní době již standart. „Chceme našim lidem nabídnout nejen profesní uplatnění, jejich odborný růst, ale zejména zázemí stabilní, moderní a přátelské společnosti,“ doplňuje Ing. Pavel Marek. 

TZ/Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa

Bc. Žitná (Dědková) Markéta
marketa.zitna@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624