Pilotní projekt IDOL – Českodubsko

[31624|4fbf4a69546d422ebe59defde4807d4e|5|public/doprava/logobarvy_n_ef7b0b324c.jpg]

27. 04. 2009
[id:7953|autor:Ing. Mikulecká Kamila|email:kamila.mikulecka@kraj-lbc.info|telefon:485 226 280|mobil:|aktualizace:]

Pořiďte asi opuscard a aktivně se Zapojte do pilotního projektu IDOL na Českodubsku již od 18.5.2009. Od 4.5. do 22.5.2009 bude otevřeno kontaktní místo opuscard v Českém Dubu , kde si budete moci zažádat a následně vyzvednout svoji opuscard.

Další kontaktní místa opuscard budou otevřena v Turnově (předprodej ČSAD Semily) a v Liberci (autobusové nádraží Liberec).
V pilotním projektu bude zapojena městská hromadná doprava v Turnově, v Liberci, vybrané autobusové linky ČSAD Liberec a ČSAD Semily a také osobní vlaky mezi Libercem a Turnovem

Pilotní projekt IDOL slouží k otestování všech dílčích systémů, které zabezpečují odbavení Vás – cestujících v dopravním systému IDOL. „Laboratorní“ testování, které jsme prováděli v našich kancelářích bez cestujících, nedokáže podchytit všechny možné alternativy a situace, které mohou nastat v reálném provozu.
Testovací provoz má odhalit zejména:
kompatibilitu a správnost dat pro clearing tržeb;
stabilitu jednotlivých odbavovacích zařízení s tarifem IDOL
odhalit další drobné nepřesnosti na základě informací od cestujících, řidičů, průvodčích, pokladníků a pracovníků předprodejů
Děkujeme za trpělivost Vás cestujících s testovacím provozem IDOL, který s sebou může přinést i nějaké problémy, případné nesrovnalosti nám prosím sdělte na emailovou adresu: koridlk@kraj-lbc.cz.

Podrobnosti o pilotním projektu
KDE: Oblast je ohraničena městy Liberec, Stráž pod Ralskem, Český Dub, Turnov a Hodkovice nad Mohelkou (viz schematická mapka)
PRO KOHO: Pro všechny obyvatele oblati ležící uvnitř schematické mapky, případně pro další zájemce, kteří cestují v uvedené oblasti
NUTNÝ PŘEDPOKLAD: Pořízení vlastní personifikované opuscard (opuscard opatřená osobními údaji a fotografií)