Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Pozvánka ke kulatému stolu na téma „Finančně gramotná a podnikavá škola“

27. 11. 2017

Rádi bychom Vás jménem realizačního týmu projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Libereckého kraje (KAP LK) pozvali ke kulatému stolu na téma „Finančně gramotná a podnikavá škola“, u něhož můžete zasednout společně s učiteli a řediteli základních i středních škol, zástupci státní správy a s podnikateli z Libereckého kraje. Setkání se uskuteční v pondělí 11. prosince od 13:00 hodin.

Kulatý stůl ve spolupráci s KAP LK pořádá organizace yourchance o.p.s., jejímž smyslem fungování je prosazování potřebných změn v oblasti výuky finanční gramotnosti, principů podnikání a rozvoje podnikavosti žáků základních a středních škol. Kulatý stůl organizace yourchance o.p.s. pořádá v rámci partnerského projektu s Nadací DRFG s názvem „Finanční gramotnost do škol“.

Hlavním tématem odpoledne je Výuka finanční gramotnosti a podnikavosti na školách. Říkáte si proč? Můžete tak společně prodiskutovat témata, jako je efektivní a kontinuální výuka finanční gramotnosti, rozvoj schopnosti učitelů vyučovat finanční gramotnost, ale také kariérní poradenství a rozvoj podnikavosti na školách.

Budeme rádi, když se k nám přidáte a přinesete do diskuze Váš úhel pohledu, Vaše zkušenosti a postřehy.

Setkání se uskuteční v pondělí 11. 12. 2017 v budově Krajského úřadu Libereckého kraje od 13:00 do 16:00 hodin. Vstup je po registraci zdarma. Pozvánku s podrobnějšími informacemi naleznete v příloze.

Přihlašování na tuto akci tentokrát probíhá jiným způsobem, než na který jste od nás zvyklí – pro účast na akci se stačí zaregistrovat vyplněním jednoduchého registračního formuláře pod tímto odkazem: /financne-gramotna-skola/kulaty-stul/.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na metodičku projektu Annu Staníkovou:

logolink KAP LK

Bc. Markéta Žitná (Dědková)
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce